• Deneme
  • Deneme

Hakkımızda

Doğaya ve çevreye saygımızdan ödün vermeden daha güçlü Türkiye ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam ediyoruz !

Şirketimizin ana faaliyet alanı olan inşaat işleri bünyesinde bina,alt yapı, yol ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve bir çok projeye imza atmıştır.

Amacımız inşaat sektöründe 35 yılı aşan tecrübemiz, yetişmiş profesyonel teknik kadromuz, etkin merkez yönetim, denetim, otomasyon ve lojistik olanaklarımızla Türkiye nin gelişmesine ve ileri gitmesine katkıda bulunmaktır.

Bu amaçla birikim ve tecrübelerimizi yeni ve farklı iş alanlarına, pazarlarına yönlendirmekte tereddüt etmeden; en büyük güvencemiz olan aile birey dayanışması, çalışanlarımızın alın teri ve sahasında tecrübeli yönetim kadromuzla cesaretle girdiğimiz inşaat, turizm, sanayi, madencilik, enerji ve gıda sektörlerinde istikrar ve başarılarımız devam etmektedir.

Temel felsefemiz; çağdaş işletmelerimizde, kaliteli üretimlerimizle, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla aramızdaki değerli ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde güçlendirmek ve geliştirmek, itibar kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden yaklaşımımızdır.

Şirketimiz faaliyet gösterdiği her alanda yaptığı yatırımları başarıyla yürütmektedir. Yönetim, insan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiği önemle, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalite ürünleri ve hizmetleri ile yerini almaya hazırdır. Bugün şirketimiz için Türkiye ile yarışmakta, yarın Türkiye için dünya ile yarışacağız.

Gelenekselleşmiş yaratıcılık ve atılımcılığımızla insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden daha güçlü Türkiye ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam edeceğiz.

AKVERİ İNŞ.TUR.SAN.TİC. A.Ş.